Részletes információkTwitter profilYoutube profilFacebook profil
Makita - Felhatalmazott Online Partner
1149 Budapest, Egressy tér 11/B.Tel.: +36 1 870 0870
Professzionális Makita gépek nagy választékban
Az Ön kosara jelenleg üres!
Belépés / RegisztrációHasználja ki a lehetőségeket!

Karrier

Kereskedelmi munkatárs

A kisgép-szerszám értékesítési piacon sikeresen működő vállalkozásunk felvételt hirdet kereskedelmi munkatárs pozícióban.

Feladatok:

  •  bejövő telefonhívások fogadása
  •  rendelésekről és termékekről történő szakszerű felvilágosítás, szakmai támogatás
  •  számlázás

Elvárások:

Legalább középfokú iskolai végzettség, 1-2 éves szakmai múlt, azonos szakirányban vagy hasonló környezetben szerzett tapasztalattal. Jó kommunikációs képesség, és empatikus beállítottság. Felelősségteljes munkavégzés.

  • precizitás és pontosság
  • gyors tanulási képesség és jó memória
  • előny: a szerszám és kisgép ismeret

Amit nyújtunk:

  •  külön munkaállomás és irodai környezet
  •  Kiváló munkahelyi körülmények, /öltöző, teakonyha, parkosított előtér/
  •  Versenyképes fizetés, /cafeteria a juttatásban/
  •  Fiatalos, lendületes csapat.
  •  teljes munkaidő (8 órás), alkalmazotti munkaviszonyban
  •  folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye, budapesti telephely (1141,Budapest,).

Munkába állás - azonnal!

Ha felkeltette érdeklődését állásajánlatunk, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényével, az alábbi e-mail címre: karrier@gepdepo.hu

Raktáros munkatárs

Feladatok:

  • Beérkező áru tételes átvétele

  • számlák kezelése

  • áru komissiózás

  • leltározás

  • árumozgatás, kézi termékrendezés

  • csomagok összekészítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség

  • 1-2 éves szakmai múlt, azonos szakirányban vagy hasonló környezetben szerzett tapasztalattal, (elektromos ipari gépek, szerszámok, kisgépek területén szerzett ismeretek)

  • számítógépes ismeret

  • felelősségteljes munkavégzés

  • leinformálható munkahely

  • Színvonalas, barátságos munkakörnyezet

  • nyugodt munkakörülmények, fiatalos csapat

  • versenyképes jövedelem  /cafeteria a juttatásban /

  • teljes munkaidő (8 órás), alkalmazotti munkaviszonyban

  • folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: budapesti raktár (1141)

Munkába állás: azonnal!

Makita
NEO
Maktec
DOLMAR
STANLEY
Milwaukee
Virutex
Stabila
MASTER
Leica
STEINEL
OLFA
SOLA
KREATOR
Truper
Fiskars
geo FENNEL
Leatherman
Kapriol
Gorilla
Mafell
CMT
Diatech
A megjelenített árak tartalmazzák az ÁFA-t. GépDepo, a MAKITA WEBSHOP - Kiemelt Makita szerszámgép, tartozék webáruház és szakkereskedés - Makita, Maktec, Dolmar gép és tartozék - Fiskars kerti szerszám - Stabila mérőeszköz - OLFA kés, penge - Kreator tartozék - Akciók, extra Ajánlatok, Nagyvásárló Projekt.
Karrier|Katalógusok|Videók|ÁSzF|Rendelés menete|Adatvédelem|MasterPass|3 év extra garancia|Szolgáltatásaink|Sok a kérdése?|Üzenetküldő
Hasonlít
Mehet
Ajánlat
Mehet

Összehasonlítás

Egyéni ajánlat

Rendelés feldolgozása